Mitmed saladused ja tehnikaid seoses hammaste valgendamise

Click Here to Submit Your Article

Viimase kümne aasta jooksul on tegelik pindala kohta seoses hammaste valgendamine, igaüks hambaarstile kontoris kui ka oma kodus, pakub muutnud tohutult. Põhimõtteliselt leiad 2 erinevat tehnikat saada heledam hambad: hambaravi (in-office) valgendamine, samuti hea oma kodus parandamiseks. Leia paar saladusi ja tehnikaid seoses hammaste valgendamine, et hammaste professionaalne ootused ma kuidagi teile!

 

TEHNIKA # 1: hambaravi (ametis) Hammaste valgendamine

 

Annan teile teada, läbi esmaallikast kohtumine, hambaarstide jumaldan isik, kes soovib omada hambad valgendamise protsessi jooksul hambaarsti ametist. Esimeses "90 on vaid üks valik saada.

 

Oma hambaarst võib aidata teha vormid on hambad, pakkuda neile kõigile ära mõned laboris, samuti 5-10 korda saada tagasi oma enda kohandatud paigaldatud hammaste valgendamise huuliku. Siis kindlasti võiks istuda sees hambaravi istme osas 1-2 mitu tundi, üks neist plastklaasidega hammaste valgendamise hallitusseened täis peroksiidi (at äärmiselt vähendatud kontsentratsioon) surutakse oma hambaid ning igemeid .

 

Pärast 3-4 kohtumisi, oma hambaid on ametlikult teatanud, heledam (ja üldiselt need inimesed olid), samuti soovite toimetatakse maja, millel on hea $ 500 - $ 1, 000 kulutuste eest tasuda. Mis heledam hambad ilmselt.

 

Ma lähen olema esimene, et teadvustada, hambaarsti ametist hammaste valgendamise pakkumised jõuavad üsna kaugel varem kümme aastat. Praegu on tavaliselt kõige populaarsem hammaste valgendamine hambaarsti ametist protsessi nimetatakse Laserprint pleegitamine (või energia pleegitamine, argoon pleegitamine, ja nii edasi.) On tõesti väiksemad korras. Sisuliselt on eelkõige hammaste valgendamise protsess hõlmab kasutamist keskendunud peroksiidi karbamiid peroksiidi geel oma hambaid pärast, et, et pärast tund inimene istuda sees hambaravi iste koos oma suu piirkonnas saadaval, samas unikaalne õrn (tavaliselt argoon) on tegelikult särab hammaste valgendamise sisestada mis omakorda keemiliselt reageerib abil peroksiidi täita hammaste valgendamise protseduuri jooksul, sest lühikese perioodi aja jooksul kui võimalik.

 

See eelkõige hammaste valgendamise protsess toimib. Kuigi paljude hambaarstide väita, et sa saad seda heledam irve läbi korduvate omanik programme, kuna hambad valgendamine peroksiidi jääb ühendust oma hambaid seoses pikem palju aega. Tegelik puuduseks on tegelikult, et sa lihtsalt siiski saada lõksus seda keharasva $ 500 - $ 1, 000 kulutusi (minimaalselt eest, et suur on hammaste valgendamine korras). Ja ka teil siiski on võimalik tagasi kuus kuud hiljem seoses täiendava hambad valgendamine (vabandage isiklikult - mulje ülespoole!), Või isegi olete ette mõne koguda valgendamine tooteid. Põhjus, miks pärast seda ei kulutanud $ 500 - $ 1, 000 taala on ametis hambad valgendamise protsessi?

 

Õnneks, sest paljud muude tegevuste olemasolu, tehnoloogiate kõndis aitama, hammaste valgendamine on tunduvalt lihtsam ja soodsam!

 

TEHNIKA # 2: maja hammaste valgendamise

 

Ma märkida selle konkreetse niipea kui lihtsalt lasta seda ära arvates on just nüüd võimalik (peaaegu kõikidel juhtudel), et saavutada "hambakabineti" kõrge kvaliteediga hammaste valgendamine, mugavalt ja lihtne oma maja! "Kodus" hambad valgendamine on olnud närida alates (vabandan, et pun) tegelik "istuv" energia valgendamise meetodeid, kus täpselt uskumatu hulk turunduse taala kohe võitlema tegelik mugavust ja lihtsust, mis on seotud hammaste valgendamine oma kodus.

 

Category: